Ingredientai

Kalident yra natūralios kilmės kalcio kompleksas. Jis stiprina ir remineralizuoja dantų emalį, taip suteikdamas apsaugą nuo ėduonies.

Kalident užpildo mikroįtrūkius bei įbrėžius ir atkuria dantų emalio mineralinį tankį bei sugrąžina pirminę dantų emalio išvaizdą.

Teavigo™ (Epigallocatechin Gallate) yra veiklioji medžiaga, išgaunama iš žaliosios arbatos.

Ji saugo nuo apnašų susidarymo, padeda išvengti periodonto ligų bei suteikia ilgalaikį švaros ir gaivos pojūtį.

 
7 žolelių (liepžiedžių, asiūklių, beržų, kraujažolių, rozmarinų, šalavijų, dilgėlių) ekstraktai saugo dantenas nuo uždegimų, gaivina ir tonizuoja burnos ertmę.
Mėtų (Mentha Piperita) aliejus suteikia švaros ir gaivos pojūtį, naikindamas blogą kvapą sukeliančias bakterijas.
Spanguolių (Vaccinum Macrocarpon) ekstraktas neleidžia apnašas sukeliančioms bakterijoms prisitvirtinti prie danties paviršiaus, taip apsaugodamas dantis nuo apnašų ir akmenų susidarymo.
Morkų (Daucus Carota Sativa) ekstraktas stiprina danties audinius ir mažina dantenų jautrumą.
Ąžuolo žievės (Quercus Petraea) ekstraktas yra turtingas taninų, kurie mažina audinių tinimą ir stabdo kraujavimą.
Paprastosios kraujažolės (Achillea Millefolium) tonizuoja, dezinfekuoja, slopina uždegimą, stabdo dantenų kraujavimą.
Ramunėlių (Chamomilla Recutita) ekstraktas pasižymi raminančiu poveikiu, jis malšina nemalonius pojūčius ir skausmą bei slopina uždegimus.
Alavijų (Aloe Vera) ekstraktas ramina ir saugo dantenas.
 
Baltasis molis padeda atkurti dantų emalio mineralus bei pasižymi antibakterinėmis savybėmis, kurios reikalingos gingivitui (dantenų uždegimui) gydyti.
Propolis pasižymi dantenų kraujavimą mažinančiu ir jautrumą mažinančiu poveikiu. Jis taip pat nuo seno vertinamas už antibakterines savybes
Juodoji anglis nuo seno žinoma kaip šveičiamoji medžiaga, efektyviai balinanti dantis. Ji yra mažiau agresyvi, nei cheminiai abrazyvai, ir nepažeidžia dantų emalio