Apie rasą

RASA. Formulė, sauganti grožį.

Kurdami RASA kosmetikos priemones naudojame pačius pažangiausius ingredientus, kurių efektyvumas įrodytas mokslinių tyrimų. Didžioji dalis ingredientų atkeliauja iš Prancūzijos, Šveicarijos bei Italijos.

Tikrų ekspertų sukurtos kosmetikos priemonės RASA sulaukė pripažinimo ne tik Lietuvos moterų. RASA tapo tikru atradimu grožio industrijos rinkose daugiau nei dešimtyje Europos ir viso pasaulio šalių.

RASA apima skirtingas kosmetikos priemonių serijas, kurios užtikrina, jog kiekviena moteris  ras individualius jos poreikius tenkinančias kosmetikos priemones: visų tipų, jautriai, probleminei, prieš senėjimo procesus kovojančiai ,,Anti-age‘‘ seriją, plaukų bei kūno priežiūros priemonių linijas. Iš viso RASA prekės ženklas turi daugiau nei 50 kosmetikos priemonių.

Kosmetikos priemonės kuriamos bendradarbiaujant su geriausiais Lietuvos grožio industrijos ekspertais. ,,BIOK laboratorija‘‘ ekspertų komandą sudaro ne tik aukščiausios kvalifikacijos chemikai, bet ir farmacijos bei kosmetologijos mokslų specialistai. Kosmetikos priemonių gamyboje naudojami pažangūs ingredientai, tiekiami iš Prancūzijos, Italijos, Šveicarijos, Vokietijos. Kiekvienas iš jų turi mokslinius, efektyvumą įrodančius tyrimus.