Apie mus

Prisiminkite savo dieną – juk taip gera penkiomis minutėmis ilgiau užsibūti duše, jausti šiltą tekantį vandenį ar pinti ką tik išplautus ir maloniai kvepiančius plaukus...
 
Jūs esate ypatingi ir mes norime Jums kasdien dovanoti daugybę malonių akimirkų, todėl jau beveik 30 metų kuriame natūralius ir inovatyvius grožio bei asmens higienos produktus, kurie įkvepia pasitikėjimo savimi ir kasdien užtikrina Jūsų gerą nuotaiką.
 
Gamta, natūralumas ir inovacijos yra pagrindiniai mūsų filosofijos DNR elementai, todėl šiandien esame didžiausias ir greičiausiai augantis kosmetikos gamintojas Lietuvoje, subūręs patyrusių specialistų – biologų, chemikų, odontologų, dermatologų ir kosmetologų komandą. Kasdien kuriame kosmetikos gaminius, kuriuos pripažįsta dermatologai ir dantų priežiūros specialistai, o produktų kokybę ir efektyvumą vertina Šiaurės ir Vakarų Europos žmonės.
 
Kviečiame pasirūpinti burnos higiena naudojant ypač natūralias ECODENTA dantų priežiūros priemones, pasimėgauti lietuviška, gamtos įkvėpta MARGARITA asmens priežiūros produktų linija visai šeimai ir savo kasdienybėje patirti daugiau trumpų, laimės akimirkų naudojant naujojo kosmetikos prekės ženklo KILIG produktus.

Mes įsipareigojame

Žmonėms
Kokybiškai kurti natūralias, prieinamas inovacijas pasaulio žmonių grožiui ir sveikatai
Distributoriams
Kurti patikimas, ilgalaikes ir abipusiai naudingas prekybos partnerystes
Akcininkams
Kurti tvarią vertę drąsiais ir racionaliais sprendimais
Vieni kitiems
Globaliai mąstyti, vieningai veikti ir augti