Prekės ženklai

Margarita

„Margarita" yra seniausiai gyvuojantis lietuviškos kosmetikos prekės ženklas. Pirmasis veido kremas „Margarita" pasirodė prieš 30 metų ir sulaukė didžiulio pasisekimo tarp vartotojų. Dabar „Margaritos" prekės ženklas aprėpia virš 100 kosmetikos gaminių, skirtų veidui, kūnui ir plaukams prižiūrėti. Tai kosmetika, įkvėpta tradicijų, su odą ir plaukus puoselėjančiais komponentais iš gamtos. „Margarita“ – gamta mus myli.

Ecodenta

„BIOK laboratorija" pristato Jums pirmąsias lietuviškas dantų pastas „Ecodenta", kuriose dera kruopščiai atrinktos žolelės ir kalcio šaltinis „Kalident", stiprinantis dantis. 

Kilig

"Kilig" - tai odos ir plaukų priežiūros priemonės, kuriose didžiausia Lietuvos kosmetikos gamintoja "BIOK laboratorija" supynė tai, kas modernu ir kartu natūralu. "Kilig" sukurtas ne tik puoselėti žmonių grožį, bet ir įkvėpti juos į save pažvelgti žaismingai, taip dovanojant sau mažus džiaugsmo momentus.

"Kilig" pakeitė iki šiol "BIOK laboratorijos" kurtus prekės ženklus "Rasa", "Aras" ir "BIOK Dermatology". Tikime, jog žmonėms reikia ne tik įprastų kasdienių kosmetikos priemonių, bet ir įkvepiančių naujovių. Tad esame drąsūs ir "Kilig" - vienas to įrodymų.

Pupuliariausias "Rasa", "Aras" ir "BIOK Dermatology" formules perkėlėme ir į "Kilig", kuris turi tris atskiras linijas: KILIG WOMAN, KILIG MAN ir KILIG DERMA. Su konkrečių produktų pasikeitimais galite susipažinti ČIA