Prekės ženklai

Margarita

„Margarita" yra seniausiai gyvuojantis lietuviškos kosmetikos prekės ženklas. Pirmasis veido kremas „Margarita" pasirodė prieš 30 metų ir sulaukė didžiulio pasisekimo tarp vartotojų. Dabar „Margaritos" prekės ženklas aprėpia virš 100 kosmetikos gaminių, skirtų veidui, kūnui ir plaukams prižiūrėti. Tai kosmetika, įkvėpta tradicijų, su odą ir plaukus puoselėjančiais komponentais iš gamtos. „Margarita“ – gamta mus myli.

Ecodenta

„BIOK laboratorija" pristato Jums   p i r m ą s i a s   lietuviškas dantų pastas „Ecodenta", kuriose dera kruopščiai atrinktos žolelės ir kalcio šaltinis „Kalident", stiprinantis dantis. 

kilig

Sakome, kad kilig nutinka tada, kai žaismingas impulsas nugali tai, kas rimta. Nesvarbu, tik porai minučių ar visai dienai, nes žaidimu gali tapti tiek netikėtas mirksnis praeiviui, tiek akimirka, kai pagauni save šypsantis. Visa tai leidžia atrasti laimę ten. Kur kiti nemato. Būtent tokius momentus mes vadiname kilig.

Kurdami /kili•g/ odos ir plaukų priežiūros priemones supynėme tai, kas modernu ir kartu natūralu, todėl visi mūsų produktai mažus džiaugsmo momentus dovanoja kiekvieną dieną. Žaiskite ir tuo mėgaukitės.