Prekės ženklai

Margarita

„Margarita“ yra mus jungiantis, kasdieninis prekės ženklas odos ir plaukų priežiūrai: iš mūsų gamtos, mūsų odai ir paremtas mūsų vertybėmis.

Dar 1988 m. patyrę Lietuvos mokslininkai sukūrė maitinamąjį veido kremą „Margarita“ ir jam panaudojo tai, ką pažinojo ir išmanė geriausiai – čia pat, Lietuvos gamtoje, augančių augalų aliejus, ekstraktus ir natūralų bičių vašką. Jis taip gerai tiko lietuvių odai, kad netrukus tapo labai populiarus. Įkvėpti šio produkto sėkmės gimė ir kiti „Margarita“ kosmetikos gaminiai.

Iš čia mes visi.
Iš čia mūsų žinios ir patyrimai.
Iš čia pažįstame atšiaurų vėją ir lietų. Čia stebime kaip gamta keičia metų laikus, o su jais keičiamės ir mes patys.
Mes gimėme prie Baltijos.
Mes gyvename su baltiška oda.
Su ja kalbamės ir ją tiriame jau 30 metų.
Žinome jos poreikius ir ypatybes.
Mes kuriame šiai odai, nes ji yra mūsų visų.
Mes esame visiems ir esame visada.

Mūsų visų „Margarita“

Ecodenta

„BIOK laboratorija" pristato Jums pirmąsias lietuviškas dantų pastas „Ecodenta", kuriose dera kruopščiai atrinktos žolelės ir kalcio šaltinis „Kalident", stiprinantis dantis. 

Kilig

"Kilig" - tai odos ir plaukų priežiūros priemonės, kuriose didžiausia Lietuvos kosmetikos gamintoja "BIOK laboratorija" supynė tai, kas modernu ir kartu natūralu. "Kilig" sukurtas ne tik puoselėti žmonių grožį, bet ir įkvėpti juos į save pažvelgti žaismingai, taip dovanojant sau mažus džiaugsmo momentus.

"Kilig" pakeitė iki šiol "BIOK laboratorijos" kurtus prekės ženklus "Rasa", "Aras" ir "BIOK Dermatology". Tikime, jog žmonėms reikia ne tik įprastų kasdienių kosmetikos priemonių, bet ir įkvepiančių naujovių. Tad esame drąsūs ir "Kilig" - vienas to įrodymų.

Pupuliariausias "Rasa", "Aras" ir "BIOK Dermatology" formules perkėlėme ir į "Kilig", kuris turi tris atskiras linijas: KILIG WOMAN, KILIG MAN ir KILIG DERMA. Su konkrečių produktų pasikeitimais galite susipažinti ČIA